Pomôžme Lianke predĺžiť život po 2,5 ročnej chemoterapii s bioliečbou (odporúčanou onkológom), ktorú jej zdravotná poisťovňa zamietla uhradiť z dôvodu neregistrovaného lieku na SK .

 

Našu statočnú Lianku si už veľa ľudí obľúbilo, či už z nemocnice alebo z okolia a rodiny. Keď malej Lianke diagnostikovali zhubný nádor mozgu, a ocitla sa na onkológii netušila ešte čo ju čaká . Musela dostať ihneď chemoterapiu, ktorá trvala 2,5 roka, až kým sa nepodarilo zastaviť rast nádoru. Medzitým bojovala o život s otravou krvi (Sepsa),kvôli infekcií z katetra, ktorý mala zavedený v tele, cez ktorý dostavala chemoterapiu.

Teraz je už konečne po chemoterapii doma , no žiaľ po poslednom MR vyšetrení jej opäť začal rásť nádor. Onkolog jej odporučil liečbu s podávaním lieku Mekenist 30 tbl flm 30×0,5 mg ( v indikacii pylocytarny astrocytóm),  ktorú nám zdravotná poisťovňa odmietla preplatiť z dôvodu nekategorizovaného lieku . Veľmi chceme, aby Lianka už netrpela a mala aj túto liečbu, ktorú zdravotná poisťovňa zamietla a ktorá by jej určite veľmi pomohla .

 

S úctou a pokorou Vám všetkým za pomoc veľmi ĎAKUJEME .

 

Zbierame na transparentný účet :

 

https://www.transparentneucty.sk/ucet/SK4309000000005186640833